قوانین و مقررات سایت فرانسل

 

کاربر گرامی

در نظر داشته باشید استفاده ی شما از امکانات این وبسایت مستلزم پذیرش مفاد زیر است:

 • از آنجایی که این وبسایت خود را ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میداند، بنابراین کابران محترم نیز ملزم به اجرای مقررات حوزه ی کاربری می باشند.
 • فرانسل ممکن است بنابر دلایلی، نحوه سرویس دهی خود را در هرزمانی تغییر دهد و حق تغییر شرایط این سرویس ها برای ما محفوظ است.

 

قوانین و الزامات فروشگاه فرانسل

-خریدار گرامی در زمان ثبت سفارش می بایست فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل درج نموده و آدرس دقیق دریافت مرسوله را وارد نماید. و در صورت درج اطلاعات و یا آدرس اشتباه, سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و هزینه های ناشی از آن بر عهده خریدار خواهد بود.

-چنانچه پس از ثبت خرید به هر دلیل امکان تهیه کالا برای فروشگاه فرانسل امکان پذیر نبود, وجه دریافت شده ظرف ۷۲ ساعت کاری به خریدار بازگردانده خواهد شد.

-در صورت ارسال کالا جهت استفاده از گارانتی، بعد از ارسال کالا توسط مشتری برای فرانسل و اینکه تشخیص داده شد کالا قبل از رسیدن به دست مشتری ایراد فنی داشته است، ممگن است بنابر شرایط گارانتی تعمیر و تحویل مجدد کالا پروسه زمانبری باشد.

-از آنجایی که گارانتی اصلی برای کالاهای دیجیتال وارداتی از زمان تولید کالا محاسبه می گردد و با توجه به زمانبر بودن روند واردات و ترخیص کالا تا زمان خریداری شدن از فروشگاه توسط مشتری, ممکن است مدتی از تاریخ گارانتی کالا گذشته باشد.

-در صورت رخداد حوادثی نظیرسیل, زلزله, آتش سوزی, جنگ و سایر حوادث غیر مترقبه که وقوع و یا ممانعت از آن در اختیار فروشگاه فرانسل نیست, و موجب تاخیر, عدم تحویل یا ایجاد خسارت به کالا گردد, ازین بابت هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه فرانسل نخواهد بود.

-اگر کالایی همزمان توسط چند مشتری خریداری گردد و موجودی انبار به اتمام رسیده باشد, ضمن اینکه اولویت با نفرات اول میباشد وجه واریزی برای سایر مشتریان ظرف ۴۸ ساعت کاری عودت داده خواهد شد.

شرایط عودت کالای خریداری شده

-خریدار گرامی تنها در صورتی ظرف مدت ۷ روز از زمان خریداری می تواند درخواست عودت کالای خریداری شده به علت وجود اشکال در کالا را بدهد، که این کالا در این مدت به دلیل استفاده نادرست(نصب و راه اندازی، تنظیمات، استفاده و نگهداری مغایر با توصیه سازنده کالا مندرج در دفترچه راهنمای محصول) توسط خریدار دچار ایراد نشده باشد. در غیر این صورت فروشگاه فرانسل مسئولیتی به منظور عودت دادن کالا نخواهد داشت.

-هزینه ارسال کالا جهت بررسی و عودت بر عهده مشتری می باشد. و چنانچه کالا شامل کالاهای مرجوعی گردد, این هزینه ارسال به مشتری بازگردانده خواهد شد.

لازم به ذکر است که در صورت نیاز به ارسال کالا به فروشگاه فرانسل برای بررسی می بایست:

 • خریدار ابتدا موضوع را با پشتیبانی فروشگاه فرانسل مطرح کرده و با هماهنگی آنها اقدام به ارسال کالا کند. به طوری ارسال کالا بدون هماهنگی قبلی با فروشگاه فرانسل و تنها بر پایه تشخیص خریدار, مورد قبول فروشگاه فرانسل نخواهد بود.
 • کالا توسط خریدار دچار هیچگونه ضرب دیدگی، شکستگی، خط و خش و سوختگی نشده باشد.
 • در انتها اعلام تصمیم نهایی در رابطه با کالاهای مرجوعی بر عهده فروشگاه فرانسل میباشد.
 • به منظور ارسال کالا می بایست درون جعبه اصلی خریداری شده بی هیچ آسیب دیدگی به همراه فاکتور و کارت گارانتی (در صورت وجود) برای فروشگاه فرانسل ارسال شود.
 • همچنین خریدار گرامی می بایست اشکال یا علت مورد نظر را بر روی یک برگه شرح داده و همراه با امضا در کارتن کالا قرار دهد و ارسال نماید.

شرایط انصراف از خرید

در  صورتی که خریدار گرامی از خرید منصرف شده باشد. تنها در حالات زیر مورد قبول فروشگاه فرانسل خواهد بود:

-چنانچه کالای خریداری شده از فروشگاه خارج نشده باشد.

-کالا ارسال شده است اما هنوز به دست مشتری نرسیده باشد یا مشتری کالا را از پست تحویل نگرفته باشد. که در این شرایط هزینه حمل و نقل جهت بازگشت کالا به عهده خریدار می باشد.

-لازم به ذکر است که تحویل گرفتن کالا تحت هر شرایطی از پیک یا پست یا سایر ناوگان حمل و نقل کالا به منزله تایید سلامت فیزیکی کالا قبول آن می باشد.

ارسال نظرات

 • در راستای عملکرد هرچه بهتر وبسایت فروشگاه آنلاین فرانسل از کاربران خواهشمندیم ما را از انتقادات، پیشنهادات و نظرات مطلع کنند.
 • بدیهی است که اگر قوانین ذیل در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
 • فرانسل هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا داریم، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
 • نظرات کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.
 • نظرات کاربران نباید لینک به سایت های دیگر و یا جنبه تبلیغاتی داشته باشد.